Sinema Odası Tasarımı ve Sinema Koltuğu Modelleri

Sinema koltuk modelleri ve sinema odası dekorasyonu Teknokonfor ile iletişime geçebilirsiniz.

Galaxy Sinema Koltuğu

Özellikle pandeminin artması ve tüm dünya gibi bizimde ülkemizde etkisini artırması ile birlikte, dışarıda geçirmiş olduğumuz sosyal hayat bir şekilde azalmış oldu. Örneğin; sinema ve tiyatroların kapatılması, bazı alanlara getirilen kısıtlamalar derken, sosyal çevreden kopan insanlar bir şekilde eğlenmek ve beraber vakit geçirmek adına, evlerinde kendilerine bu alanları yarattılar.  

Suprema Sinema Koltuğu

İşte tam olarak bu noktada, ev dekorasyonları ve ev dekorasyonlarında kullanılan mobilyaların önemi bir kez daha ön plana çıktı. Özellikle artık hemen hemen her eve girmeye başlayan Netflix gibi sosyal film izleme platformlarının getirmiş olduğu rahatlık ile birlikte, insanlar evlerine ev sineması kurmaya başladılar.

Özel Teknokonfor Sinema Odası Projesi

Kurulan sinema odaları için mobilya araştırmaya başlayan insanların ilk önce baktıkları mobilya olan ev sinema koltukları, Teknokonfor tarafından özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. 

Kişiselleştirilebilir Sinema Koltuğu Modelleri 

Özel olarak hazırlanan ve insan ergonomisine en uygun şekilde tasarlanan sinema koltuğu modelleri, Teknokonfor tarafından özelleştirilebilir seçenekleri ile Teknokonfor web sitesinde sizleri beklemektedir. 

Kumaşından rengine, mekanizma özelliklerinden kaç kişilik olması gerektiğine kadar her alana kadar müdahale edebileceğiniz sinema koltuğu modellerini Teknokonfor web sitesinden satın alabilirsiniz.