Tv Koltuğu


TEKNOKONFOR TV KOLTUKLARI

Ev içerisindeki uzun dakika ve saatlerimizi harcağımız yerlerden bir tanesi de televiyzon karşısı oluyor. Bu nedenle de bu aktiviteyi yaparken ergonomik ve konforlu bir şekilde yapmak hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınız açısından oldukça öenmli diyebiliriz. Piyasadaki tüm muadil ürünlere oranla özel olarak tasarlanan ve üretilen Teknokonfor Tv Koltukları, siz değerli müşterilerimizin ve kullanıcılarımız hem sağlığını hem de göz zekini ön planda tutarak tasarlanmıştır. 

TEKNOKONFOR TV KOLTUĞU ÖZELLİKLERİ

Son teknolojiyi sizin için evlerinize taşıyan Teknokonfor; masajlı, masajsız, sallanır-dönerli gibi özellikleri bulunan Tv koltuğu modelleri ile sizleri karşısına çıkıyor. Motorlu bir mekanizmaya sahip olup aynı zamanda da özel kumandası ile kolaylıkla yönetilebilen Teknokonfor Tv Koltukları, 145 derecelik açılabilir olma özellği sayesinde çok daha keyifli ve konforlu bir kullanım alanı yaratmaktadır.
Teknokonfor Tv Koltukları, sayesinde televizyon ve okuma zevkiniz katlanarak artacak ve sağlığınız da bir o kadar olumlu yönde etkilenecektir.
 

TEKNOKONFOR TV KOLTUĞU TASARIM SEÇENEKLERİ

Sırt, bel ve omurga gibi alanlar için konfor sağlayan Teknokonfor Tv Koltukları, vücut şekline uygun olarak tasarlanarak üretilmiştir. Hem sağlığa hem de ev dekorasyonuna oldukça fazla katkı sağlayan televizyon koltuklarını; çatlak kumaş, nubuk kumaş ve normal kumaşlar ile kişiye uygun olarak üretebiliriz.
Özel ve kaliteli ipliklerin kullanıldığı tv koltuğu modellerini istediğiniz renk, boyut ve kumaşlarda size özel olarak ürettirebilirsiniz. Birçok farklı renk skalasına sahip olan Teknokonfor, ev dekorasyonunuz için en uygun olan üretimi sizin için gerçekleştirebilir.